دیروز 27 امرداد، سالروز درگذشت استاد کمال الملک، بهانه ای شد تا جمعی کوچک را دور هم جمع کند. بعد از برنامه حضور بر آرامگاه و بازدید از خانه ی استاد کمال الملک، نشست دوستانه ی کوچکی برگزار شد که امیدواریم برای آموزش و پرورش نیشابور پیامدهای بزرگی داشته باشد! 

در این نشست که در مرکز رفاهی فرهنگیان شماره 3 و به میزبانی مدیریت محترم آموزش و پرورش برگزار شد، این عزیزان حضور داشتند: 

- آقای قوامی نژاد، مدیر فرهیخته آموزش و پرورش نیشابور

- آقای محمدی معاون آموزش ابتدایی

- آقای سالم هنرمند و مدیر وبلاگ پرثوه

- آقای سیرجانی مدیر وبلاگ هفت شهر عشق

- خانم عطری مدیر وبلاگ نوشته های یک آموزگار ششم 

- خانم کریمی مدیر وبلاگ تخته سیاه جهان 

- خانم مهدوی مدیر وبلاگ کلاس اولی ها 

- خانم یغما مدیر وبلاگ لحظه های فیروزه ای 

- خانم خیرآبادی مدیر وبلاگ گام چهارم 

و مهمان ویژه ی این نشست:

- خانم عباسی مدیر وبلاگ یار مهربان که از استان گلستان آمده بودند

- و وبلاگ نویس 10 ساله: سوشیانت! پسر باهوش و پرجنب و جوش آقای سالم و خانم عطری!

پس از صرف ناهار حدود 2 ساعت به بحث و گفت و گو گذشت که بسیار مفید و ارزنده بود؛ توسعه آموزش در فضای مجازی، زمینه سازی برای جذب و هدایت درآمدهای آموزشی به سوی معلمان، استفاده از ویدیوکنفرانس، ایجاد کتابخانه باز و ایستگاههای مطالعه در مدارس و اداره و... از محورهای اصلی این گفت و گوها بود.

در پایان، بازدیدی از آموزشگاه تخصصی ریاضی خانم کریمی داشتیم که بسیار عالی بود. خداوند، معلمان خلاق و پرانرژی مانند خانم کریمی را که واقعا سرمایه های ملی ما هستند برای این مرز و بوم حفظ کند؛ آمین!

1) من دوربین نداشتم و نتوانستم از این برنامه عکس بگیرم. دوتا عکس بالا را هم - بی اجازه!! - از وبلاگ خانم مهدوی و خانم یغما برداشتم!!

2) دیروز به دلیل مشکل پرشین بلاگ، به بخش مدیریت وبلاگ دسترسی نداشتم در نتیجه خبر از دهن افتاد و دست دوم شد!! چون همه عزیزان زودتر پست گذاشتند!