سپاسگزارم

ابتدا آقای محروقی گزارش کوتاهی از شرایط آموزشگاه در سالهای گذشته تا امسال ارایه کرد و گفت سالهای قبل به دلیل شرایط خاص منطقه، اولیا حاضر نبودند فرزندان خود را در این مدرسه ثبت نام کنند ولی به یاری خدا و با تلاش همکاران، امسال فقط در شیفت پسرانه حدود 270 دانش آموز در 11 کلاس درس داریم و هنوز هم در آخر مهر، هر روز شاهد مراجعه اولیا برای ثبت نام هستیم. (آمار دو شیفت پسرانه و دخترانه مجموعا بیش از 500 نفر در 21 کلاس) ایشان یاد و خاطره مرحوم حاج محمدعلی منتظریان را گرامی داشت و گفت: زنده یاد، فرزندی نداشت اما با ساخت و اهدای این مدرسه هر سال از ثواب تربیت صدها دانش آموز، بهره مند می شود. 

سپس آقای دکتر ایزدی به اختصار به معرفی تاریخچه کانون فرهنگی آموزش پرداخت و گفت: بنیاد قلم چی در سال 73 تاسیس و در سال 84 وقف عام شد و تمام درآمدهای آن صرف توسعه آموزش می شود. بورسیه تحصیلی دانش آموزان مستعد نیازمند، ساخت مدرسه، ساخت و تجهیز کتابخانه و هوشمندسازی کلاسها از جمله این فعالیتهاست. ایشان یادآور شد که در نیشابور هم اکنون بیش از 300 نفر از دانش آموزان از بورسیه ی تحصیلی این بنیاد استفاده می کنند و امسال به 500 نفر خواهد رسید. ولی در بخش هوشمندسازی کلاسها، این نخستین مورد است و انشاءاله ادامه خواهد یافت. 

آقای حیدری نیز با تقدیر و تشکر از بنیاد قلم چی و شخص دکتر ایزدی برای اهدای این پکیج، گفت: بخشی از کار هوشمندسازی کلاس، نصب سخت افزارهاست (لبتاپ، دیتا، برد هوشمند و...) اما بخش دیگر آن تهیه و ساخت نرم افزارهای آموزشی و دانش و مهارت استفاده از این ابزار است که به توان معلم آن کلاس بستگی دارد و ما این توان را در معلمان این آموزشگاه سراغ داریم. 

در پایان و پس از تشکر آقای محمدی، یکی از پاورپوینتهای ساخته خودم پخش شد و توضیحاتی هم درباره کارها و برنامه های در حال اجرا در کلاس ارایه گردید. 

 

از راست: آقای محروقی، آقای دکتر ایزدی و آقای منتظریان

/ 2 نظر / 71 بازدید
عليرضااكبرآبادي(رابط پارلمان مجازي نيشابور)

باسلام ودرود در ابتدا هوشمند شدن شدن کلاس را خدمت شما عرض می کنم . یقین دارم به نحو احسنت وخوبی از این امکانات در کلاس شما استفاده می شود. وسپاس فراوان به خاطر دعوت از بنده برای مراسم افتتاحیه. وعذر خیلیییییییییییییییی فراوان به خاطر اینکه نتوانستم بیایم.(چون روز 5شنبه کلاس داشتم.خیلی حیف شد .اما از دیروز مرتب پیگیر هستم تا بتوانم از اینجا موضوع را پیگیری کنم.) امیدوارم مرا ببخشید. باآرزوی توفیق بااحترام

ابراهیمی

یا رب مکن از لطف پریشان مارا هرچند که هست جرم وعصیان ما را ذات تو غنی بوده وما محتاجیم محتاج به غیر مگردان مارا اینم هدیه مابرای هوشمند شدن کلاستون آقا معلم[گل][گل][گل][گل][گل][گل]