بسته شماره 22 (شنبه شانزدهم تا جمعه بیست و دوم اسفند)

خانواده های گرامی سلام و عصر آدینه تان بخیر و شادی باد! برایتان لحظه های خوشی را در کانون گرم خانواده آرزو می کنم. قبل از هر چیز، پوزش مرا بخاطر ارایه نشدن بسته ی هفته ی گذشته پذیرا باشید. فشردگی کارها تمام وقت و انرژی ام را گرفت و از فضای مجازی دورم کرد. 

با بیست و دومین بسته آموزشی سال جاری تحصیلی در خدمتتان هستم. 

این هفته سوره ی همزه را روان خوانی، ترجمه و تحلیل محتوایی و حفظ می کنیم. این سوره در بخش پایانی کتاب ارایه شده و برای سهولت خواندن، می توانید از آن استفاده کنید.

پیام قرآنی این هفته: ربنا افرغ علینا صبرا 

در درس ریاضی روز دوشنبه به بخش کسر و احتمال می رسیم که بخش ساده و شیرینی است و همین هفته به پایان می رسد. در این مدت انتظار می رود با تمرین بیشتر جمع و تفریقهای انتقالی کار با این روش را که همگی با آن آشنایی دارید برای بچه ها آسان نمایید. در این تمرینها از رسم شکل، ابزار، چرتکه و روشهای دسته بندی ذهنی که در جمعهای اساسی مطرح شده استفاده کنید. 

زنگ هنر این هفته اوریگامی قورباغه ی ساده را خواهیم ساخت. 

رباعی خیام برای این هفته: 

ساقی! گل و سبزه بس طربناک شده ست 

دریاب که هفته ای دگر خاک شده ست

می نوش و گلی بچین که تا درنگری 

گل، خاک شده ست و سبزه، خاشاک شده ست

روز سه شنبه 1393/12/19 ساعت 16 جشنواره خودپیشرانها برگزار خواهد شد. از شما خانواده های گرامی برای مشارکت در لحظه های شادی و هیجان فرزندانتان دعوت می شود. البته دعوتنامه هم خدمتتان ارسال خواهد شد. چنانچه قصد ساخت خودرو جدید یا اصلاح طرح قبلی را دارید چند روز باقیمانده فرصت هست.

پایدار باشید!

/ 4 نظر / 18 بازدید
جغرافیا از نو

سلام همکار عزیزم خوشحال کم تونستم، در خواست شما رو بر آورده سازم و آنچه را خواسته بودیم هر چند اندک، انجام دهم. اطلاعات شما از کشور و رفتار مردم چین بی نظیر است، بابت این همه اطالاعات، بهتون تریک عرض می کنم. چوخ ساغ اولاسیز.

نغمه ی مهر

ساقی! گل و سبزه بس طربناک شده ست دریاب که هفته ای دگر خاک شده ست می نوش و گلی بچین که تا درنگری گل، خاک شده ست و سبزه، خاشاک شده ست[گل]

نغمه ی مهر

در جریان باش ، چون زندگی در جریان است . . .[گل]

نغمه ی مهر

طوفان گل و جوش بهار است ببینید / اکنون که جهان برسرکار است ببینید این آینه هایی که نظر خیره نمایند / در دست کدام آینه دار است ببینید . . .