دوستان مجازی در نشست حقیقی!!

دیروز 27 امرداد، سالروز درگذشت استاد کمال الملک، بهانه ای شد تا جمعی کوچک را دور هم جمع کند. بعد از برنامه حضور بر آرامگاه و بازدید از خانه ی استاد کمال الملک، نشست دوستانه ی کوچکی برگزار شد که امیدواریم برای آموزش و پرورش نیشابور پیامدهای بزرگی داشته باشد! 

در این نشست که در مرکز رفاهی فرهنگیان شماره 3 و به میزبانی مدیریت محترم آموزش و پرورش برگزار شد، این عزیزان حضور داشتند: 

- آقای قوامی نژاد، مدیر فرهیخته آموزش و پرورش نیشابور

- آقای محمدی معاون آموزش ابتدایی

- آقای سالم هنرمند و مدیر وبلاگ پرثوه

- آقای سیرجانی مدیر وبلاگ هفت شهر عشق

- خانم عطری مدیر وبلاگ نوشته های یک آموزگار ششم 

- خانم کریمی مدیر وبلاگ تخته سیاه جهان 

- خانم مهدوی مدیر وبلاگ کلاس اولی ها 

- خانم یغما مدیر وبلاگ لحظه های فیروزه ای 

- خانم خیرآبادی مدیر وبلاگ گام چهارم 

و مهمان ویژه ی این نشست:

- خانم عباسی مدیر وبلاگ یار مهربان که از استان گلستان آمده بودند

- و وبلاگ نویس 10 ساله: سوشیانت! پسر باهوش و پرجنب و جوش آقای سالم و خانم عطری!

پس از صرف ناهار حدود 2 ساعت به بحث و گفت و گو گذشت که بسیار مفید و ارزنده بود؛ توسعه آموزش در فضای مجازی، زمینه سازی برای جذب و هدایت درآمدهای آموزشی به سوی معلمان، استفاده از ویدیوکنفرانس، ایجاد کتابخانه باز و ایستگاههای مطالعه در مدارس و اداره و... از محورهای اصلی این گفت و گوها بود.

در پایان، بازدیدی از آموزشگاه تخصصی ریاضی خانم کریمی داشتیم که بسیار عالی بود. خداوند، معلمان خلاق و پرانرژی مانند خانم کریمی را که واقعا سرمایه های ملی ما هستند برای این مرز و بوم حفظ کند؛ آمین!

1) من دوربین نداشتم و نتوانستم از این برنامه عکس بگیرم. دوتا عکس بالا را هم - بی اجازه!! - از وبلاگ خانم مهدوی و خانم یغما برداشتم!!

2) دیروز به دلیل مشکل پرشین بلاگ، به بخش مدیریت وبلاگ دسترسی نداشتم در نتیجه خبر از دهن افتاد و دست دوم شد!! چون همه عزیزان زودتر پست گذاشتند!  

/ 6 نظر / 27 بازدید
زهرا

سلامی به گرمی افتاب خدمت همکار گرامی کاش از طرف اداره اطلاع رسانی می شد ماهم می تونستیم تو ابن مراسم شرکت کنیم

مهدوی

سلام آقا اجازه...اجازه ماهم که دست شماست[نیشخند] ممنون از حضور ارزشمندتون [گل]

تلالو اندیشه

سعادتمند باشید و پیروز .

غریب آشنا معلم

سلام خدمت همکار عزیز با تشکر و قدردانی از حضور و همراهی شما عزیزان که صمیمانه مرا همراهی می کنید .[گل] خواهشمندم ایرادها و مشکلات مرا ، کم یا زیاد هر چه هست گوشزد نمایید . بی شک نظرات و انتقادات شما باعث دلگرمی و بهتر شدن کارهای بعدیم می شود . فردا سی مرداد تولد یک سالگی سایتم می باشد . خوشحال می شوم با حضور گرمتان باعث دلگرمی من و رونقش شوید . در سایت من رونق اگر نیست صفا هست * عشق است و وفا هست و دگر یاد خدا هست[لبخند]

م-الف

سلام .پست جالب بود ممنون.

حمید

وب زیبایی دارین خدا بهتون قوت بده تا بیشتر در راه تعلیم وتربیت کشور بکوشید تو این جلسه جای دوست خوبم آقای اکبر آبادی خالی بوده .