میز متفاوت (فاز سوم)

با تحویل یازده دستگاه میز جدید به دو دبستان چندپایه روستایی، فاز سوم این طرح اجرا شد. هدف از این مرحله، ارزیابی طرح مورد نظر و بررسی کارایی آن در کلاسهای چندپایه است. 

به دنبال بازدیدی که معاون آموزگار روستاهای اندراب (خانم ابراهیمی) و سیدآباد (خانم مهرانی کیا) از کلاس ما داشتند موضوع استفاده از این میزها در کلاسهای چندپایه مطرح شد و از آنجا که این دو بزرگوار از همکاران نوآور و پرتلاش و پرانرژی هستند این موضوع مورد استقبال معاونت آموزش ابتدایی نیز قرار گرفت. 

با مساعدت و همکاری بی دریغ آقای چمبری، آقای خطیبی و آقای سلامت (کارشناسان خدمات) این میزها تهیه و در اختیار این دو آموزشگاه قرار گرفت. 

با توجه به نوع چیدمان و فرآیند مدیریت یادگیری، به نظر میرسد کارایی این میزها در کلاسهای چندپایه بسیار بیشتر از کلاسهای تک پایه باشد. درستی یا نادرستی این دیدگاه، در بررسیهایی که به زودی صورت میگیرد، مشخص خواهد شد.

/ 2 نظر / 20 بازدید
ابراهیمی

سلام همکار گرامی ممنون بابت اینکه با ما همکاری کردین تا اجرای ازمایشی این طرح تو مدارس روستایی ما هم محقق بشه !واقعا این میزها همونجور که قبلا گفتیم برای کلاس های چند پایه که تعداد دانش اموزان کمتر ه مناسبتره ! البته نظر من وهمکارم این بوده !چون میزها تازه اورده شدن هم خودم هم بچه ها شوق زیادی داریم وغیر از این جلوه خوبی هم به کلاسمون داده وبیشتر خوشمون اومده !برای نتیجه گیری باید مدتی استفاده بشه تا نتیجه بهتر مشخص بشه !

ندا

باسلام خدمت همکار گرامی طرح جالبیه میشه ابعاد میز را هم بگید.